HLEDÁME PEKAŘE - ZKUŠENOU OBSLUHU PECE

Už jste v životě napekli tisíce chlebů, v obsluze chlebové pece jste jako doma a hledáte novou výzvu? Jste pracovití perfekcionisté, kteří milují poctivé řemeslo s kvalitními surovinami? Trochu vás hněte, že finanční ohodnocení pekařů nebývá příliš motivující? Pokud si můžete odpovědět 3× JASNĚ, podívejte se na naši nabídku. Nástup ihned!

Náplň práce

  • dohled na správné nakynutí těsta
  • sázení chlebů z ošatek na sázecí stůl
  • kontrola průběhu pečení
  • dodržování časového harmonogramu
  • dodržování čistoty na pracovišti
  • komunikace s ostatními pekaři
  • ve finále pekař zodpovídá za:
    • včasné sázení chleba do pece
    • správné nakynutí těsta
    • vzhled upečeného chleba

Co byste ještě měli vědět

Máme čistý a moderní provoz, ve kterém je radost pracovat. Děláme kvalitní a ceněný chléb. Platíme po zaučení a zvládnutí všech požadavků vysoce nadstandardní mzduPracovali byste u nás přibližně od 16 hod, a to 12hodinové směny každý druhý den. Vyučení není podmínkou, preferujeme zkušenost a spolehlivost. Konečně pak je dobré vědět, že práce u nás není monotónní, ale zahrnuje výrobu chleba od začátku jeho tvorby po jeho konec.

NEVÁHEJTE A PEČTE S NÁMI!

Please publish modules in offcanvas position.